گزارش

متن سخنرانی آیت‌الله محمدی‌ری‌شهری در آیین افتتاح شبستان امام خمینی‌(ره) حرم حضرت عبدالعظیم(ع)

ساخت شبستان امام خمینی(ره) توسط آقای ابراهیمی دو برکت به همراه داشته است؛ یکی از این برکات برای آستان است که ساخت همین شبستان است؛ برکت دیگرش آشنایی ما با مجموعه خیّرین است.

۲۲ ۱۳۹۷ - ۱:۰

اکسیر عشق بر مسم افتاد و زر شدم

پروژه ساخت ضریح حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) با عنایت حضرت سیدالکریم (ع) و حمایت مادی و معنوی دکتر عباس مصلی‌نژاد، آغاز شده است و ادامه دارد.

۲۱ ۱۳۹۷ - ۲۳:۶

مجمع خیّرین کشور تا کرانه‌های خزر رسید

مراسم رسمی راه‌اندازی نمایندگی‌ مجمع خیّرین کشور در استان گیلان، بعد از ظهر بیست‌وپنجم مردادماه در محل جمعیت هلال احمر استان و با حضور بیش از ۶۰ تن از نمایندگان تشکل‌های مردم‌نهاد فعال در استان ...

۲۶ ۱۳۹۷ - ۹:۵۴

دومین مجمع استانی مجمع خیرین کشور در کنار امام مهربانی شکل گرفت

مجمع خیّرین استان خراسان رضوی به عنوان دومین شعبه استانى مجمع خیّرین کشور با معرفی اعضاى هیأت امناء در مشهد اعلام موجودیت کرد.

۱ ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۳

مجمع خیّرین تهران اعلام موجودیت کرد

مجمع خیّرین استان تهران به عنوان نخستین شعبه استانى مجمع خیّرین کشور با معرفی اعضاى هیأت امنا در فرماندارى تهران اعلام موجودیت کرد. 

۱۴ ۱۳۹۷ - ۲۳:۵۵

مجمع خیرین تهران اولین مولود استانی مجع خیرین کشور

در نخستین نشست مجمع خیرین کشور که با استقبال جمع کثیری از خیرین و فعالان عرصه نیکوکاری تهران در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد، اعضای هیات موسس، هیات امنا و هیات مدیره مجمع خیرین تهران انتخاب ...

۱۰ ۱۳۹۷ - ۶:۹

مراسم کلنگ‌زنی بخش رادیوتراپی (سرطان) درمانگاه خیریه حضرت ولی‌عصر (عج) سرچشمه

مراسم کلنگ زنی بخش رادیوتراپی درمانگاه حضرت ولیعصر عج را از نگاه نادر شبانی آذر یک بار دیگر مرور می کنیم.

۱۷ ۱۳۹۶ - ۲۲:۴۵

گام مهم خیّرین برای درمان بیماران مبتلاسرطان 

همزمان با شب میلاد فرخنده بانوی این دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) مراسم کلنگ زنی بخش رادیوتراپی درمانگاه خیریه حضرت ولی عصر عج با تلاوت آیاتی از قرآن کریم و سرود جمهوری اسلامی ایران آغاز شد.

۱۷ ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۶